Details
Donderdagmorgen 16 november start er een nieuwe module hatha yoga van 10 weken in de sfeervolle ruimte op de Nieuwstadweg 5.

Yoga wordt over de hele wereld beoefend door zowel jong en oud en is natuurlijk niet alleen voor lenige mensen. Voor de een is het een manier om tot rust te komen en voor een ander om op een prettige manier soepel en sterk te worden. Er kunnen diverse redenen zijn om aan yoga te gaan doen.
In de hatha yoga die ik geef ligt het accent op het rustig uitvoeren van actieve dynamische yogahoudingen en bewegingen. Yogahoudingen(asana’s), worden staand, zittend en liggend uitgevoerd. De les wordt afgesloten met een adem- of ontspanningsoefening.
Door yoga te beoefenen word je bewust van je eigen lichaam. De oefeningen geven een rustige en totale ademhaling wat tot innerlijke rust en evenwicht kan leiden. Yoga is een gerichte manier is om balans, ontspanning, kracht, souplesse en vitaliteit in lichaam en geest te bevorderen. Iedereen beleeft dit op zijn of haar manier en dat is uniek. Er is geen competitie in de yoga, het gaat niet om presteren, je komt voor jezelf. Je hoeft niet lenig te zijn om deel te kunnen nemen aan de lessen. Mijn lessen staan open voor alle niveaus, leeftijden en voor mannen en vrouwen.
Proefles Yoga volgen? per mail of telefonisch: 024-3783191 voor meer informatie.
Plaats Nieuwstadweg 5 Lindenholt
Proefles 5 euro
Module van 10 weken 80 euro